Новини
Архів новин
Оберіть дату

Допомога чотирилапим: черкащанка просить небайдужих підсобити найбільшому притулку країни (Фото, відео)

 ...
Допомога чотирилапим: черкащанка просить небайдужих підсобити найбільшому притулку країни (Фото, відео)Анна Ананьїна

Не залишати напризволяще тих, хто вже одного разу опинився на вулиці. Таку мету поставила собі черкащанка Анна Ананьїна. Щотижня дівчина разом з компанією друзів навідується до найбільшого в країні притулку для собак, аби привезти хвостатим найнеобхідніше. Однак молоді необхідна підмога. Адже у звіринці знаходиться понад 2500 собак. Тому й просять небайдужих підсобити бодай чимось, що зможе порадувати вихованців притулку.

Про це Анна розповіла vikka.ua

До притулку "Сіріус", що знаходиться у Федорівці Київської області, дівчина навідується кожної п’ятниці. Таку звичку взяла собі з осені. Раніше, каже, намагалась допомагати черкаському товариству захисту тварин "Друг", а після переїзду до столиці намагається не лишати в біді безпритульних тваринок і на Київщині.

"Сіріус" існує лише за підтримки і за рахунок таких же небайдужих людей, як Аня. Тому допомогу приймають будь-яку. 

"Можна допомогти фінансово. На зібрані гроші ми купуємо корм для песиків, а після закупів кожному, хто скидав кошти, звітуємо: чеки, відео та фото з притулку. Так само можна надати фізичну допомогу: з'їздити з нами в притулок і допомогти нагодувати і напоїти тварин, адже для цього людей теж не вистачає, – зазначає Анна. – Ну і якщо хтось може допомогти будь-якими речами: ганчірками, сіном, медикаментами – все це вітається. Навіть порожні 5-літрові бутлі з-під води – це вже велика допомога, адже саме в них розносять воду собачкам".
 

Дівчина наголошує: вона не є волонтером, допомога притулку – її особиста ініціатива. Однак, самотужки потягти таку допомогу не може ні фізично, ні фінансово. Тому й залучає до цього якщо не чужих людей, то хоча б близьких друзів і знайомих. Кажуть, іноді бракує рук, аби вгодити всім чотирилапим.

"Наприклад весь корм, який ми привозимо по п'ятницях своєю невеликою компанією, цього ж дня ми розсипаємо усім собакам. Тобто практично нічого не лишається. По-перше, тому що 300-500 кг корму, які ми зазвичай привозимо, на таку кількість псів вистачає на один раз. По-друге, розсипаємо все, щоб уникнути випадків, коли "вкрали, недосипали комусь, загубили". Адже людський фактор і несумлінність деяких людей, які працюють в притулках, ніхто не відміняв", – пояснює Анна. І додає: краще виділити час, приїхати і особисто нагодувати й напоїти собак.
 

Якщо ж поїхати не виходить, можна підсобити коштами на смаколики вихованцям "Сіріуса"

Картки Приват

5168757339117337 Ананьїна Анна Олегівна

5221191100196004 Кусюмов Владислав Володимирович

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах презентували фотоісторії жертв домашнього насилля.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

  • Facebook
>