Новини
Архів новин
Оберіть дату

На мій дім у Черкаській області напали озброєні люди – нардеп Олійник

 ...
На мій дім у Черкаській області напали озброєні люди – нардеп ОлійникБудинок Володимира Олійника

Народний депутат, екс-член Партії регіонів, екс-мер Черкас Володимир Олійник повідомив, що озброєні невідомі особи намагаються потрапити в його дім у селі Кедина Гора Черкаської області.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби депутатської групи "За мир та стабільність", до якої зараз подався Олійник, повідомляє Канал 24.

– У будинку перебувають діти й жінки похилого віку, але вони на це не звертають уваги. Понад 15 озброєних агресивних молодиків зірвали ролети з вікон, б’ють у вікна та двері, намагаючись проникнути у дім, – сказав нардеп.

За його словами, невідомі особи представляються сотниками з Майдану. Він також додав, що міліція, яка приїхала на виклик, нічого вдіяти не може.

– Чотири працівники міліції, які приїхали на місце, нічого не можуть зробити. Нападники погрожують їм фізичною розправою, – бідкається Олійник.

Нападники продовжують грабувати будинок на очах у міліції, повідомляє кореспондент УНН.

– Нападники приїхали на трьох мікроавтобусах та на джипі "Хамер", це не бідні люди. Вони начебто показали якісь папери міліції, тому правоохоронці лише спостерігають за цим безладом та беззаконням і не вчиняють тих дій, які зобов’язані робити в таких випадках, – сказав Олійник.

За його словами, озброєні нападники вже винесли з дому особисті речі, зокрема, мисливську зброю з патронами.

– Пограбування на очах у міліції – це повне знущання над Конституцією, законами та принципами демократії. Ці люди почувають себе реальною владою порівняно з правоохоронцями, які не можуть нічого вдіяти з ними, – зазначив нардеп.

  • Facebook