Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Вільні демократи": Розвиток спортивної інфраструктури – пріоритет №1

 ...
"Вільні демократи": Розвиток спортивної інфраструктури – пріоритет №1

Фракція Партії вільних демократів приділяє значну увагу розвитку спорту і зміцненню спортивної інфраструктури Черкас. На думку заступника голови фракції Олександра Згіблова, ліпше зараз інвестувати у здоровий спосіб життя громадян, ніж згодом вкладати кошти в лікарні і купувати ліки.

На березі Дніпра звели перший в Черкасах майданчик для занять кросфітом

На березі Дніпра, поряд зі спуском Франка на одному з муніципальних пляжів облаштували майданчик для занять кросфітом. Кросфіт – це сучасний спортивний напрямок, який передбачає використання системи різноманітних вправ: підтягування, присідання зі штангою тощо.

"До міської ради і до мене як депутата звернулася ініціативна група спортсменів. Вони висловили бажання, щоб у Черкасах був майданчик для занять кросфітом. Такий майданчик був лише в Києві. Підготували усі проекти, розробили тренажери і облаштували майданчик серед відкритого неба на березі Дніпра", – розповів Олександр Згіблов.

Восени відбулося урочисте відкриття майданчика. І буквально відразу на ньому провели відкритий чемпіонат України з цього виду спорту.

"Вільні демократи" ставлять перед собою завдання зводити по два таких майданчики в різних мікрорайонах міста щороку.

Сучасний спортивний майданчик будують на території ЗОШ №34

На території школи №34, що в мікрорайоні "Митниця", зводять спортивний майданчик – це буде футбольне поле зі штучним покриттям. "Вільні демократи" взяли об’єкт під свій контроль.

До кінця року там були облаштовані огорожа, встановлені лави для сидіння, футбольні ворота. На весну запланували укрити штучним покриттям.

Подібні майданчики зводили на території ЗОШ №28 та №32

Окрім того, фракція "Вільних демократів" подала до програми соціального-економічного розвитку на 2017 рік пропозицію відремонтувати і зробити спортивний зал у ЗОШ №34.

"Школа №34 має унікальний зал, який можна використовувати для проведення різноманітних чемпіонатів з ігрових видів спорту, як-то баскетбол чи міні-футбол. Його треба відремонтувати і привести до європейських стандартів Це для нас завдання №1 на 2017 рік", – зазначив Олександр Згіблов.

Міська влада підтримала дитячий баскетбол

Понад 350 черкаських дітей наразі займаються в дитячих секціях з баскетболу під егідою БК "Черкаські Мавпи". Одна з юнацьких команд стала чемпіоном України.

Була розроблена програма підтримки баскетбольних і футбольних команд Черкас. Баскетболістам виділили понад 500 тис. грн із міського бюджету. Ці кошти пішли на оплату оренди залів, де грають спортсмени, на спортивний інвентар та екіпіровку для юних спортсменів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Вільні демократи" звітують: головне в ЖКГ – це ремонт доріг і тротуарів.

  • Facebook