Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці просять перевірити якість роботи вчителів

 ...
Черкасці просять перевірити якість роботи вчителівditey.com

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням перевірити роботу вчителів у навчальних закладах.

"Я працюю репетитором з математики і займаюся з дітьми з різних шкіл. За останні роки бачу деградацію освіти, у першу чергу через халатність вчителів. Діти та батьки розповідають, як, наприклад, вчитель історії весь урок сидить в соцмережах та навіть робить селфі на уроці. В одній зі шкіл, на кінець навчального року, дев'ятикласники не пройшли й третини підручника з англійської мови", − зазначила у тексті петиції черкащанка Катерина Тукпікіна.

Вона також говорить, що батьки цю проблему самостійно владнати не можуть, адже директори шкіл захищають своїх працівників та звинувачують у всьому дітей.

"Пропоную провести позапланову перевірку шкіл, без попереджень. Перед початком навчального року необхідно провести переатестацію вчителів. Більш ретельно перевіряти викладачів, як особистість. Також перевірити їх рівень знань та вміння викладати", − зауважила черкащанка.

Катерина Тупікіна також говорить, що вік учнів, яким потрібна допомога репетитора, з кожним роком зменшується.

"Якщо п’ять років тому я займалась зі старшокласниками і тими, хто готується до екзаменів, то минулого року мені дзвонили батьки другокласника. У цьому році займаюся з першокласниками. Також часто звертаються учні четвертих та п’ятих класів. Мета занять − допомога з домашнім завданням", − зазначила викладачка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаських першачків розподілять школами за територіальною прив’язкою.

 

  • Facebook