Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Простір без насилля!": У Черкасах діє літній майданчик для дітей зі складних сімей (ФОТО)

 ...
"Простір без насилля!": У Черкасах діє літній майданчик для дітей зі складних сімей (ФОТО) Пробація України - Черкаська область

Цьогоріч у Черкасах традиційно стартував літній майданчик "Простір без насилля!". Працівниками Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вкотре організовано літнє дозвілля для дітей та підлітків. Про це інформує Соснівський РВ філії Центру пробації в Черкаській області.

З метою пропаганди здорового способу життя протягом літніх канікул для різних вікових категорій дітей із сімей, що перебувають на обліку в Центрі та потрапили у складні життєві обставини, організовано змістовне дозвілля.

Так, 5 день діяльності табору був присвячений профілактиці шкідливих звичок. Для участі у заходах, які проводились із дітьми, були запрошені працівники Соснівського районного відділу філії Центру пробації в Черкаській області. Начальник відділу Ольга Корнієнко розповіла дітям про наслідки вживання тютюнових та наркотичних речовин, про їх вплив на організм людини. Інспектор відділу Олеся Гордієнко у формі діалогу висвітлила тему щодо кримінальної та адміністративної відповідальності підлітків.

Захоплююча бесіда та позитивна атмосфера сприяла зустрічі офіцерів пробації із дітьми, які ставили питання різного характеру: який навчальний заклад необхідно закінчити, щоб працювати в пробації, які предмети саме необхідно вивчати та чи важлива при цьому фізична підготовка?

"Життя цих дітей складне, а тому працівники служб намагаються урізноманітнити та розширити їх кругозір, приділити їм увагу. Дивлячись на таку плідну роботу хочеться вірити, що саме ці діти ніколи не порушать Закон", – додала Ольга Корнієнко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, неплатники аліментів у Черкасах займаються благоустроєм міста.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook