Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах стартував чемпіонат міста з баскетболу серед школярів (ФОТО)

 ...
У Черкасах стартував чемпіонат міста з баскетболу серед школярів (ФОТО)mavpabasket.com

У Черкасах стартував чемпіонат міста з баскетболу серед юнаків молодшого шкільного віку. Загалом участь у турнірі візьмуть 10 команд з різних шкіл міста. Це 8 команд юнаків 2007 року народження, група дітей 2008-2009 років та команда дівчаток, повідомляють на сайті "Черкаських Мавп".

Як розповідає керівник МГО БК "Країна Баскетболія" Олександр Нагорний,змагання триватимуть протягом трьох тижнів.

"Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" разом із МГО БК "Країна Баскетболія" другий рік проводить турнір серед хлопців молодшого шкільного віку. Цього року ми проводимо турнір і хлопців і дівчат 2007-2008 років народження. Турнір триватиме протягом 3 тижнів. Першочергове завдання: по закінченню змагань ми відберемо команди хлопців 2007 року народження, які наступного року візьмуть участь в чемпіонаті ВЮБЛ", – розповідає він.

На першому етапі змагань команди розділять на дві підгрупи, в яких вони зіграють між собою в одне коло.

17 травня в спортивній залі першої гімназії зійшлися команда вихованців 2007-2008 р.н. черкаської комплексної дитячо-юнацької спортшколи № 1 та група дітей 2007-2009 р.н.

Наймолодших учасників змагань тренує наставник переможців Суперліги Парі-Матч "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон.

"Цей турнір дає спортивний елемент для дітей, адже це змагання. Але, звичайно, основна його задача – придивитися кандидатів для збірної команди дітей 2007-го року народження. Ми плануємо дві команди, але будемо дивитися, як наберемо дітей. Всього участь беруть 10 команд. Я треную найменшу команду, у нас дітки 2008-2009 рік народження. Є команда дівчат, яких ми теж проглядаємо, і 8 команд дітей 2007-го року народження, яких вели тренери і вчителі фізкультури протягом року", – розповідає він.

У підсумку в матчі 17 травня святкувала перемогу команда КДЮСШ-1 із рахунком 48:35.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" повезли чемпіонський кубок містом.

  • Facebook