Новини
Архів новин
Оберіть дату

Правоохоронці затримали організатора вбивства черкаського журналіста Василя Сергієнка

 ...
Правоохоронці затримали організатора вбивства черкаського журналіста Василя Сергієнка chk.gp.gov.ua

У Києві правоохоронці затримали організатора резонансного викрадення та вбивства черкаського журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомили у прес-службі прокуратури у Черкаській області.

Організатором є 47-річний житель Києва, який тривалий час переховувався від слідства та перебував у розшуку.

Нагадаємо, що прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за підозрою 3 жителів  м. Київ у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), п.п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Установлено, що 4 квітня 2014 року в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області за вказівкою вказаної вище особи дві групи чоловіків викрали та у подальшому вбили журналіста та відомого громадського діяча Василя Сергієнка, заховавши його тіло в лісі.

Слідчим суддею винесено ухвали про затримання підозрюваних з метою їх приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, у подальшому останніх оголошено в розшук.

Наразі з вказаним вище співучасником злочину проводяться необхідні слідчі дії та вживаються заходи для його доставки до Придніпровського районного суду м. Черкаси для обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

За вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень останньому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, підозрюваного у вбивстві черкаського журналіста триматимуть в ізоляторі.

  • Facebook