Новини
Архів новин
Оберіть дату

За сутичку із місцевими жителями черкаських патрульних покарали

 ...
За сутичку із місцевими жителями черкаських патрульних покарали УПП у Черкаській області

Керівництво Управління патрульної поліції в Черкаській області провело службове розслідування щодо події, яка сталась 9 червня біля Палацу молоді по вулиці Сумгаїтській. Результати оприлюднює у Facebook начальник Управління Олександр Кокоба.

Нагадаємо, між патрульною і призовником виник конфлікт. Відео інциденту було поширено в соціальних мережах та набрало досить негативного суспільного обговорення щодо поведінки окремих працівників патрульної поліції.

Так, на обох працівників патрульного екіпажу наклали дисциплінарне стягнення у вигляді догани, а командиру роти №3 – зауваження.

Під час покарання були враховані обтяжуючі та пом'якшувальні обставини.

"Ряд позитивних клопотань, клопотання керівництва військового комісаріату області, позитивну рекомендацію колег по службі, відсутність попередніх стягнень, а основне – це відзнака у вигляді медалі за "Жертовність і Любов до України" від Філарета за врятоване життя жінки, яка була вручена патрульній напередодні", – перераховує ці обставини Олександр Кокоба.

Також серед особового складу була проведена додаткова детальну роз’яснювальна робота на важливість дотримання норм етичної поведінки поліцейського та дотримання інших нормативних актів, які регламентують службову діяльність.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах зловмисники побили чоловіка і не пускали до нього медиків.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook