Новини
Архів новин
Оберіть дату

Дівчача команда "Черкаських Мавп" готується до юнацької баскетбольної ліги України (ФОТО)

 ...
Дівчача команда "Черкаських Мавп" готується до юнацької баскетбольної ліги України (ФОТО)mavpabasket.com

З минулого року в Черкасах функціонує команда дівчат 2006-го року народження. Колектив "Венето-Черкаси" – першопроходець. Юними баскетболістками опікується Олена Фатнєва. Про це повідомляє прес-служба "Черкаських Мавп".

"Півроку ми налаштовувалися, знайомилися, звикали один до одного. Зараз тренуються ті, що залишилися – 15 осіб. А спочатку їх прийшло близько сотні з різних шкіл. Але ми дівчат лише набирали, відбирати не вийшло. Дякую, вчителю фізкультури 22-ої школи, Василю Івановичу, який готував п’ятьох дівчат із юного віку й передав їх мені. Із ними легше. Дуже відповідально тренувати дівчат. Мене рятує те, що я люблю баскетбол і маю за мету, щоб жіночий баскетбол відродився в Черкасах", – зазначає тренер.

Протягом минулого сезону дівчата виключно тренувалися, втім встигли провести чимало ігор, зокрема взяли участь у шкільній лізі. Пізніше дівчата поїхали до Залізного Порту, де на них чекав тренувальний табір та турнір.

Нині команда дівчат вже працює в залі Черкаського політехнічного технікуму. Щотижня баскетболісти проводять щонайменше чотири тренування. Наприкінці вересня – у жовтні "Венето-Черкаси" стартуватимуть у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України серед дівчат. Поки склад команд не відомий. На першому етапі на черкащанок чекає регіональна зона. Серйозних турнірних завдань поки не ставлять. Головне – розпочати цю роботу з дівчатами і продовжувати її на якісному рівні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, наймолодша команда "Черкаських Мавп" відсвяткувала перший день народження.

  • Facebook
>