Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Золотоноші виготовили креативні надгробки для Царьова, Симоненка та Пшонки (ФОТО)

 ...
У Золотоноші виготовили креативні надгробки для Царьова, Симоненка та Пшонки (ФОТО)Фото: Вконтакте/"Типичные Черкассы"

Ритуальне агентство "Анубіс" у місті Золотоноша Черкаської області виготовило нові надгробки колишнім українським високопосадовцям.

Фото нових "шедеврів" розмістили у групі "Типичные Черкассы" у соцмережі "Вконтакті".

Екс-генпрокурора Пшонку зобразили в образі Цезаря. натомість регіонала Царьова намагалювали з короною, а фоном слугує російський триколор. Також своєю увагою "Анібус" не оминув і комуніста Симоненка, якого зобразили поряд із Леніним.

Нагадаємо, раніше ритуальне агентство "Анубіс" виготовило надгробні плити для колишнього президента Віктора Януковича та прем'єра Миколи Азарова.

Прізвище Азарова спотворили — написали "Азіров Мікола Яновіч". Унизу намалювали величезну капустину, поряд — лопату. Епітафія закінчується словами: "Не треба скігліті, треба брати лопати й годувати сім'ю". Нижче підпису екс-президента Януковича вибито батон і напис: "Від братви".

– Це не наша ідея й не наша самодіяльність. Було замовлення зробити відповідні надгробки, — коментували свої роботи тоді в "Анубісі". — Клієнт замовив дизайн і повністю розраху­вався за роботу. Хто він, ми не маємо права розповсюджувати. Товар уже забрали.

  • Facebook