Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Золотоноші проведуть аукціон для родин загиблих воїнів Черкащини

 ...
У Золотоноші проведуть аукціон для родин загиблих воїнів Черкащиниzolotonosha.ck.ua

Аукціон, що має на меті зібрати кошти для родин загиблих АТОвців Черкащини, відбудеться незабаром у місті Золотоноша. "Із молотка" на заході відпускатимуть картини учасників конкурсу "Мирна Україна", який організував благодійний фонд "Разом". Конкурс відбувався на всій території Черкаської області й зібрав понад тисячу картин, об’єднаних єдиною тематикою – любов до рідної землі й прагнення відновлення миру на ній, пише "Золотоноша".

"Малюнки юних художників, таких молодих, але вже свідомих українців, продемонстрували нам не просто дитяче бачення ситуації, що склалася в нашій країні, а й прагнення малечі жити в мирній та благополучній країні, – відзначає засновниця благодійного фонду "Разом" Людмила Русаліна. – Хтось малював своє рідне село чи місто, хтось – родину, а хтось – усю країну, єдину й вільну від чужинців і загарбників. Саме тому хочемо, щоб ці роботи побачили і ті, кому ця тема теж болить і небайдужа, і бійці, які нині боронять наші кордони".

Благодійний захід відбудеться в місті Золотоноша, оскільки саме звідси надіслали найбільше робіт на конкурс. Аукціон проведуть 22 лютого о 15-ій годині у міському Будинку культури. До участі запрошують благодійників, меценатів та всіх охочих допомогти родинам загиблих АТОвців.

Організатори зауважують, що виручені з аукціону кошти передадуть сім’ям загиблих воїнів АТО Черкащини. Водночас решту робіт учасників конкурсу надішлють нашим бійцям на передову як підтримку та вияв любові.

Як повідомляв сайт vikka.ua, захисники України отримали від черкаських волонтерівгуманітарну допомогу.

  • Facebook