Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Позитивної динаміки немає": майже місяць черкаський журналіст перебуває у комі

 ...
"Позитивної динаміки немає": майже місяць черкаський журналіст перебуває у коміFacebook / Рибалка Олександр

Без свідомості 25-ий день перебуває жорстоко побитий черкаський журналіст Вадим Комаров. "Позитивної динаміки немає..." – говорять лікарі. Голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко дізнався у головного медика Черкас Олега Стадника подробиці стану Комарова і написав про це на своїй сторінці у Facebook.

Так, Вадим Комаров продовжує перебувати у стані медичної коми, у нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Вадиму провели дві операції – одну одразу після нападу (майже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток).

"Проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога міською лікарнею надається відповідно до діагнозу. Тобто, питання тривалого тяжкого стану і коми – це не питання кваліфікації міських лікарів, а питання тяжких травм, спричинених нападником на журналіста. Лікування здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений..." – каже Томіленко.

Нагадаємо, напад на журналіста Вадима Комарова стався зранку 4 травня. Чоловік отримав тяжкі травми голови та був терміново госпіталізований до реанімаційного відділення лікарні. Того ж дня йому зробили операцію і з 4 травня Вадим Комаров перебуває у комі.

"Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту – невідомо. І рідні, і колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну – "Посягання на життя журналіста", – додає Сергій Томіленко.

Допомогти родині можна переказом коштів на картку Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку – 5168 7555 2672 1028.

Як повідомляв сайт vikka.ua, шахраї намагалися зняти кошти із картки Вадима Комарова.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook