Новини
Архів новин
Оберіть дату

Чигиринські школярі вибороли третє місце національного відбору міжнародного "лісничого" конкурсу

 ...
Чигиринські школярі вибороли третє місце національного відбору міжнародного "лісничого" конкурсу lis-ck.gov.ua

Державним агентством лісових ресурсів та Товариством лісівників України 14 травня було проведено національний відбір міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи". Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Участь у конкурсі взяли команди з Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областей та Малинського лісотехнічного коледжу.

Черкаську область у конкурсі представляла команда шкільного лісництва Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 "Богданівець" у складі учнів 9 класу Крутіня Івана, Безрукова Святослава та Козубенка Андрія.

Під час проведення відбору було проведено чотири конкурси: презентація команди, тестування на знання лісового господарства України англійською мовою, перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики, усний тест на вміння спілкуватись англійською.

За результатами відбору перше місце і перемогу здобула команда Кіровоградської області. Чигиринські ж школярі продемонстрували гарну підготовку та виступили на високому рівні, посівши третє місце.

Створене на базі освітнього закладу Чигиринське шкільне лісництво "Богданівець" активно функціонує протягом останніх кількох років і за цей час уже має ряд серйозних здобутків, досягнень, нагород та досить плідно співпрацює з ДП "Чигиринське лісове господарство".

Як повідомляв сайт vikka.ua, лісівники на Черкащині створили унікальний пристрій для хімдогляду за насадженнями.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>