Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський мер закрив сесію міськради через питання преміювання

 ...
Черкаський мер закрив сесію міськради через питання преміювання

Внести до порядку денного сесії і розглянути в числі перших проект рішення про зниження премій чиновникам міської ради. З такою пропозицією на початку пленарного засідання 14 лютого виступив депутат міської ради Олександр Радуцький. Напередодні обранець разом з колегою Олександром Згібловим зареєстрували проект, у якому виклали своє бачення й обґрунтування щодо розміру заробітної плати та премій міського голови, його заступників та чиновників міської ради. Однак до розгляду бодай одного питання з порядку денного депутати так і не приступили – мер закрив пленарне засідання, яке щойно розпочалось, передає кореспондент vikka.ua.

За пропозицію внести питання до порядку денного обранці голосували двічі, однак навіть з другого разу вона знайшла підтримку всього 15 з 25 присутніх під куполом депутатів.

"При формуванні бюджету 2019 року нами було висунуто три основних вимоги, які мали бути виконані: скорочення коштів на зарплату чиновникам міськради, приведення тарифів КП "Черкасиелектротранс" у відповідність та вирішення питання з фінансуванням та здачею в оренду кінотеатру "Україна", –заявив Радуцький. – Однак нічого не робиться досі.

Наприкінці сесії слово взяв сам мер. У висловлюваннях не стримувався:

"Сьогоднішнє засідання показує, що ви піаритесь. На жаль, мер не отримує ні премії, ні надбавки, вибачте, х*р ви що отримаєте", – звернувся міський голова до депутатів і оголосив завершення пленарки, так і не розглянувши жодного питання. 

Нагадаємо, саме питання заробітної плати міського голови і його заступників піднімали міські обранці. Ми вже писали, що лише за минулий рік міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заробив близько 750 тис. грн. Відповідно, за виконання своїх обов’язків, всього за добу мер отримував близько 420 тис. грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за 161 відпрацьований день у 2018 році міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав майже 750 тисяч гривень.

  • Facebook
>