Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах відзначать День українського добровольця

 ...
У Черкасах відзначать День українського добровольця24tv.ua

У Черкасах 14 березня відбудуться урочистості з нагоди Дня українського добровольця. На заходах будуть вшановані бійці, які першими пішли на захист нашої держави. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Заходи розпочнуться о 10 годині з церемонії покладання квітів до хреста встановленого на честь черкасців, які загинули в АТО (Соборний парк, із боку вул. Надпільної).

О 14:00 відбудеться фотовиставка та зустріч керівництва міста з добровольцями, учасниками АТО, сім’ями загиблих учасників АТО, волонтерами та громадськими організаціями (фойє КП "Кінотеатр Україна").

Вже о 15:00 в кінотеатрі "Україна" відбудеться прем’єрний показ українського документального фільму "Війна химер", відзнятого Анастасією та Марією Старожицькими.

Зазначимо, що день українського добровольця відзначається 14 березня, згідно з постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року. Цей день прийнятий з метою вшанувати мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Як повідомляв сайт vikka, у Черкасах покажуть фільм про добровольців "Війна химер".

 

  • Facebook