Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині обрали кращого спортсмена лютого

 ...
На Черкащині обрали кращого спортсмена лютого

Стрілок із Черкащини, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, призер Олімпійських ігор Сергій Куліш став кращим спортсменом минулого місяця. Таке рішення ухвалила комісія із визначення кращого спортсмена Черкащини за підсумками спортивного лютого. Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

За звання кращого змагалися відразу троє спортсменів, які продемонстрували відмінні спортивні результати на змаганнях у лютому. Зокрема Вадим Дейнека, який на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років здобув ІІІ місце у ваговій категорії 97 кг, Кароліна Махно, яка на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та дівчат здобула І місце у ваговій категорії 81 кг та Сергій Куліш, який на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у вправі ГП-мікс (командна стрільба чоловіка та жінки на 10 метрів по 40 пострілів) встановив рекорд світу, рекорд Європи та рекорд України.

Сергій Куліш та його тренер Віктор Нагній отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Як повідомляв сайт vikka, дзюдоїст із Черкащини привіз "срібло" з Анталії.

 

  • Facebook