Новини
Архів новин
Оберіть дату

Звичайна застуда може вбити їх: черкаський депутат вимагає не залишати інсулінозалежних сам на сам із хворобою

 ...
Звичайна застуда може вбити їх: черкаський депутат вимагає не залишати інсулінозалежних сам на сам із хворобою

Відмовитися від багатомільйонного тендеру на користь придбання інсуліну для черкаських діабетиків. Такий запитна засіданні сесії міської ради озвучив депутат Олександр Радуцький. Необхідні 5 мільйонів обранець запропонував забрати із 35, передбачених угодою на прибирання зелених зон, повідомляє кореспондент сайту vikka.ua.

"Я хочу розповісти вам про діабет. Цією хворобою хворів мій батько, − почав свій виступ депутат. − У свій час він відмовився від інсуліну, використовував інший, менш ефективний препарат. Тому в його організмі стались непоправні зміни, він втратив імунітет. І це його вбило".

Обранець нагадав: на минулій пленарці вже піднімав питання можливості фінансувати придбання інсуліну за рахунок перенаправлення коштів із скандального тендеру, розіграного між фірмами з бізнес-орбіти підприємця Андрія Бортника.

Нині ж, нагадує Радуцький, що інсулін у Черкасах отримують тільки діти. Інші хворі на цей недуг не можуть отримувати життєдайні ліки через відсутність у міській казні коштів, передбачених на це.

"Таких хворих у місті 2000 осіб. Якщо діабетики не отримають свої ліки, це небезпечно для їхнього життя!" - наголосив обранець.

Втім, з першого разу отримати підтримку колег не вдалось. Лише з другої спроби свої "ЗА" перенаправлення коштів на користь інсулінозалежних віддали 23 місцевих депутати.

Нагадаємо, на минулій сесії Олександр Радуцький вимагав розірвати договір із переможцями тендеру на послуги з прибирання та підмітання вулиць Черкас. За його словами, фірми, які перемогли, пов’язані з управителем-монополістом Андрієм Бортником. Оскільки тендер на 35 мільйонів розіграли між собою дві фірми: ТОВ "Свій Лад" та ФОП Лисенко. При цьому вказана сума передбачена лише до кінця 2019 року.

"Враховуючи те, що ці дві компанії пов’язані з підприємцем Бортником, а також суспільну напругу, яку викликали конкурси на управління будинками та вивезення негабаритного сміття (переможцем цих конкурсів є фірма ТОВ "Сантехбудконструкція" Андрія Бортника) звертаюсь до міської ради з вимогою: дати доручення департаменту ЖКГ розірвати договір із переможцем тендеру і оголосити нову закупівлю", – зазначав обранець.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мешканці одного з черкаських ОСББ обурені квитанціями за послуги, які вони не замовляли.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook