Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Тальнівщині люди беруться самотужки ремонтувати дороги (ФОТО)

 ...
На Тальнівщині люди беруться самотужки ремонтувати дороги (ФОТО)

Не даремно кажуть, що у нашій країні дві проблеми – це дороги і... Тема – вічна й риторична. Дійшло вже навіть до того, що людям уривається терпець і вони самотужки починають ремонтувати ті ділянки доріг, якими щодня їздять. Зручна річ виходить – наші дороги у наших руках, або спасіння потопаючого справа рук самого потопаючого. При тому, що влада неупинно звітує про виділення коштів. То де ж вони? Це вже запитання до відповідних органів.

Яскравим прикладом небайдужості до стану ділянки дороги від села Зеленьків до села Майданецьке, що на Тальнівщині, став вчинок приватного підприємця, директора ПСП "Зеленьківське", керівника районної організації політичної партії "Наш край" Руслана Лисенка. За численними зверненнями односельців, наріканнями на бездоріжжя та передчасне зношування автомобільного транспорту, коли їздити по вщент розбитій дорозі стало неможливо, тому взяв Руслан Лисенко вирішувати проблему власноруч.

Хто хоча б раз їхав тим шляхом, знає напевно, пересвідчився сам і передав іншому, що це справжнісінький "атракціон". А оскільки черга до таких доріг у владних кабінетах доходить не так швидко,  за ініціативою пішла дія.

Чи то у місцевих чиновників забракло часу, чи не було бажання, чи не знали вони, що  перш ніж чекати виділення бюджетних коштів (а їх цього року саме на ремонт доріг було виділено майже 400 млн. грн., тому шансів отримати необхідну суму були оптимістичними), потрібно подати відповідний пакет документів на  ремонт цієї ділянки дороги, і найперше - виготовити технічну документацію. Зрозуміло, що ніхто й не думав її робити, а коли кинулися – було пізно. Та чекати кращих часів зеленьківцям вже не було сил, знову порушили питання у громаді. Для того, щоб питання зрушити з місця, керівник районного осередку політичної партії "Наш край" Руслан Лисенко взяв ініціативу по виготовленню проекту на ремонт горе-дороги на себе. На що витратив із власної кишені ні багато, ні мало, а понад 100 тисяч гривень.

І нещодавно у кабінеті сільського голови с. Зеленьків Валентини Деркач,під час спільної зустрічі голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Анатолія Скіченка, представників обласного осередку політичної партії "Наш край",  депутатів сільради, Руслан Лисенко продемонстрував повний пакет необхідних документів для ремонту вказаної ділянки дороги.

"Сьогодні ми стали на крок ближчі до здійснення мрії наших односельців - перспективи перетворення розбитого шляху у якісну дорогу, – зазначив Руслан Миколайович. – Далі – питання за виділенням необхідних коштів".

Після чого проект було офіційно передано районній владі, і вже там, як запевнив голова райдержадміністрації, буде вирішуватися питання виділення коштів на втілення проекту в життя.  Адже тепер найважливіше, щоб кошти, вкладені Русланом Лисенко у виготовлення проекту, найближчим часом дозволили селянам їздити новою і комфортною дорогою.

"Безумовно приємно, коли зустрічаєш людей, яким не байдужа розбудова інфраструктури свого рідного села, селища чи міста. І разом із тим прикро, що звичайним людям сьогодні доводиться брати ініціативу в свої руки у вирішенні тих питань, якими повинна опікуватися влада за бюджетні кошти. Ми пишаємося ініціативною та небайдужою позицією наших партійців, які сьогодні роблять конкретні справи на благо громади і не дозволимо, щоб подібні проекти було поховано у шухлядах", – коментує голова обласного осередку політичної партії "Наш край" Анатолій Нужний. 

Політик також наголосив, що тепер питання реалізації та фінансування даного проекту перебуває на особистому контролі та під пильним оком керівництва обласного і районного осередків "Нашого краю".

"Наводити лад – справа завжди складна. Але для того, щоб чогось досягти, перш за все, потрібно робити і мати мужність брати на себе відповідальність!" – переконаний Анатолій Нужний.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ямковий ремонт зробили на дорозі до черкаського полігону.

  • Facebook