Новини
Архів новин
Оберіть дату

В ОТГ на Черкащині відкрили школу мистецтв (ФОТО)

 ...
В ОТГ на Черкащині відкрили школу мистецтв (ФОТО)ck-oda.gov.ua

На Жашківщині в Бузівській об’єднаній територіальній громаді відкрили школу мистецтв "Гармонія". Вона функціонує на базі місцевого Центру культури й дозвілля. І нині тутешні діти мають змогу творчо розвиватись, інформує прес-служба ОДА.

Навчання передбачає три напрями, каже очільник тергромади Олександр Фуркало:

"Це, зокрема, образотворчий та хореографічний напрями. А також музично-інструментальний з класами теорії музики, духових та ударних інструментів, а ще фортепіано, вокалу, баяну, гітари, саксофону, скрипки. Нині в школі навчається 37 дітей різного віку".

Перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький, який долучився до офіційного відкриття школи, з приємністю відзначив таку ініціативу й прагнення громади – створити умови для всебічного розвитку дітей.

"Щира вдячність голові територіальної громади, а також депутатському корпусу за те, що ухвалили рішення про створення школи й узялися фінансово підтримувати. Тим самим – дали унікальну змогу дітям реалізовувати свої таланти. А діти справді талановиті. І я переконаний, багато з них удосконалюватимуть в подальшому свої вміння, розвиватимуть творчу діяльність вже на професійній сцені та неодноразово прославлять Бузівську ОТГ", – наголосив Тарас Миколайович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, фестиваль народної пісні прогримів у Черкасах.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook