Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаського атовця паралізувало, коли той дізнався про поранення сина

 ...
Черкаського атовця паралізувало, коли той дізнався про поранення синаvolynnews.com

Черкаські волонтери Лариса та Тетяна Устроєви просять черкащан допомогти сім’ї паралізованого атовця. Його дружина соромиться заявляти про своє горе публічно і приймає допомогу лише від знайомих. Тож волонтери звертаються до небайдужих з проханням допомогти сім’ї памперсами для дорослих або фінансово.

"Наразі про нього піклується дружина. Жінка на пенсії і сама має чималі проблеми зі здоров’ям. Двоє їх синів майже з початку бойових дій пішли добровольцями в АТО і наразі проходять службу в Маріуполі", - повідомила сайту vikka.ua Лариса Устроєва.

Здоров’я чоловіка підірвалося не тоді, коли він перебував на Сході, а вдома, коли дізнався про поранення молодшого сина. До того ж, через проблеми зі здоров’ям чоловік досі не отримав статус учасника АТО і, відповідно, всі пільги пов’язані з цим. "На щастя, нам вдалося знайти юристів, котрі допомагають оформити хворому відповідний статус", - зазначила жінка.

Також волонтери допомагають Смілянському будинку-інтернату, де проживають діти з особливими потребами усіх чотирьох профілів. Для них мати та донька Устроєви хочуть придбати футбольні м`ячі, про які просили в інтернаті під час останнього візиту волонтерів. Крім того, установі потрібні дитячі памперси 5 і 6 розмірів та памперси для дорослих другого розміру або S. Для вихованців інтернату волонтери також збирають солодощі, фрукти, канцтовари, іграшки та речі.

Охочі допомогти можуть звернутися до волонтерів за телефоном: (093) 974-74-09 (Лариса) або через сторінку у Facebook Лариси Устроєвої чи Тетяни Устроєвої.

Як повідомлялося раніше, серкаські волонтери напередодні новорічних свят передали на передову найнеобхідніше: картоплю, мед, консервацію, одяг, мило, макарони та інше. 

 

 

 

  • Facebook