Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині визначили кращого спортсмена місяця

 ...
На Черкащині визначили кращого спортсмена місяця cherkassy-sport.com

На Черкащині визначили кращого спортсмена червня. Цього разу кращою стала майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Анастасія Сапсай. Про це пише "Черкаський спорт".

У відділенні Національного олімпійського комітету України у Черкаській області відбулося засідання експертної комісії із визначення кращого спортсмена місяця за підсумками спортивного червня.

За звання кращого спортсмена минулого місяця змагалися відразу троє спортсменів, які продемонстрували високі спортивні результати та здобули нагороди чемпіонатів України та Кубків Європи. Зокрема Олексій Сюткін (триатлон), який здобув друге місце на Кубку Європи з триалону, Віталій Новаковський (велоспорт) здобув третє місце на чемпіонаті України з велоспорту та Анастасія Сапсай (дзюдо), яка посіла третє місце на Кубку Європи з дзюдо.

Експертна комісія відзначила, що протягом червня спортсмени Черкащини вдало представляли регіон на різних змаганнях.

Тож за результатами голосування звання кращого спортсмена Черкащини у червні здобула майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Анастасія Сапсай.

Спортсменка та її тренер Володимир Римар отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині пройде командний чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

 

  • Facebook