Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський пенсіонер-бізнесмен розповів, як був у полоні ДНР (ВІДЕО)

 ...
Черкаський пенсіонер-бізнесмен розповів, як був у полоні ДНР (ВІДЕО)

62-річний боєць батальйону "Донбас" Віктор Головчиць, яки мав свій бізнес у Черкасах, побував у полоні ДНР. До цього він воював у Іловайському котлі. Після полону збирається знову на передову.

Про це йдеться у відео "Громадського телебачення".

"Я майор запасу, але виконував функції рядового. Воював у Іловайському котлі. Нас розбили росіяни. Стріляв за прямою вказівкою 173 десантний і один із танкових російських полків", – розповів військовий із позивним "Дєд".

Він передав привіт російському підполковнику Лисиці, який дав слово офіцера, що не здасть українських військових ДНР.

"Були свідчення, що якщо ми потрапимо у їхні руки, то нас додому відправлять хіба що по частинах. Вони говорять, що ми карателі. Попереду колони їхали КАМАЗи із пораненими. Перший вистріл був у кабіну, щоб зупинити, а другий – у кузов. Усі поранені горіли. Дві машини були підбиті. Ми ніч переночували в полі. Потім бачимо їде колона машин. Вискакують люди. Стали на коліна. Ми думали, що наші приїхали, за нас моляться, а виявилося, що це нас так бояться, що стали на коліно в положення для стрільби ще метрів за 500", – говорить "Дєд"

Потім українських військових вишикували та оголосили рабами ДНР.

"Вони говорили, що "найменший рух і стріляємо без попередження". У Донецьку ми були у підвалі. Годували в 10 ранку і 8 вечора. За місяць до звільнення почали давати нормальну їжу", – розповів полонений.

Джерело: Громадське телебачення

  • Facebook