Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські художники створюють яскраві листівки про своє місто (ФОТО)

 ...
Черкаські художники створюють яскраві листівки про своє місто (ФОТО)Facebook / Che for you: міські сувеніри

Батьківщина-мати, буддистський храм, водонапірна вежа – ці та інші об’єкти Черкас тепер прикрашають листівки. Аби популяризувати наше місто, їх взялися виготовляти Дарина Подолян та Надія Тріфонова.

"Ми з друзями часто їздимо в інші міста і країни. Завжди хочеться привезти в подарунок щось із рідного міста, але ми не могли знайти сувенірну продукцію із зображеннями Черкас, яка б нам подобалася, тому вирішили зробити щось власними силами", – розповідає Дарина Подолян.

Ідею створення листівок підхопила художниця Надія Тріфонова. Вона ж і втілила її на папері. Першим об’єктом, який розпочав серію листівок, став колишній готель "Слов'янський".

"Одразу вирішили друкувати листівки на переробленому картоні – його виготовляють із вторинної сировини. Таким чином ми хоч трохи дбаємо про збереження наших природніх ресурсів. До того ж саме на такому картоні Надині зображення виходять найбільш вдало і тепло", – зазначає дівчина.

Зараз у серії сім листівок. На них – місця та об’єкти, без яких важко уявити Черкаси.

"Часто листівки купують для того, щоб відправити за кордон чи взяти їх із собою у подорож. Точно знаю, що частинка Черкас вже є у Німеччині, Польщі, Італії, Білорусі. Було б круто, щоб про наше місто знали на усіх континентах, ми будемо до цього прагнути", – додає Дарина Подолян.

Як повідомляв сайт vikka.ua, творчий дует у Черкасах виготовляє милі значки з дерева.

  • Facebook