Новини
Архів новин
Оберіть дату

Спеку на Черкащині змінять освіжаючі дощі

 ...
Спеку на Черкащині змінять освіжаючі дощіmyalexandriya.com

Майже тиждень літо не жалкує тепла для Черкащини. Середньодобова температура повітря перевищує норму на 4-7 градусів, що є аномалією навіть для другої половини літа.

Та вже 12 червня синоптична ситуація почне змінюватись, повідомляє у  Facebook начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Під натиском циклонів із заходу та півдня, східний антициклон переміститься на північ, що змінить напрямок вітру на північно-східний та послабить надходження тепла. Але сонячний прогрів поки що діятиме, тому і в п’ятницю, і в суботу денна температура перетне позначку +30 градусів.

Надалі у другій половині дня суботи та неділю посилиться вплив циклону з південного-заходу. Падіння атмосферного тиску та розпечене напередодні повітря спровокують нестійкість в атмосфері, що призведе до швидкого розвитку потужних купчасто-дощових хмар, з грозовими дощами у супроводі шквалів 15-20 м/с та граду.

З початку нового робочого тижня атмосфера дещо заспокоїться, хоча ймовірність невеликих грозових дощів залишиться. Температурний фон буде комфортним, вдень 23-28 градусів, вночі 12-17 градусів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у рисей із Черкаського зоопарку народилося маля.

  • Facebook
>