Новини
Архів новин
Оберіть дату

Особами, які пошкодили гіпсове розп'яття Ісуса Христа в Умані, виявились неповнолітні громадяни Ізраїлю

 ...
Особами, які пошкодили гіпсове розп'яття Ісуса Христа в Умані, виявились неповнолітні громадяни Ізраїлю

Правоохоронці встановили осіб, які пошкодили гіпсове розп'яття Ісуса Хреста в Умані, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Черкаській області.

Зловмисниками виявились троє осіб, двоє з яких, рідні брати, – громадяни держави Ізраїль, особа третього встановлюється. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 161 Кримінального кодексу України та особам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Як раніше повідомлялось, в переддень Нового року в місті Умань було скоєно зухвалий злочин – пошкоджено гіпсове розп’яття Ісуса Хреста, встановлене на дерев’яному хресті, який знаходився біля місцевого ставу. Інформація було відразу зареєстрована, на місце події виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Главку поліції.

Враховуючи, це вже вдруге протягом місяця чиняться незаконні дії, які призводять до розпалювання релігійної ворожнечі, встановлення та затримання зловмисників причетних до цього кримінального правопорушення стало справою честі для працівників поліції. Відразу було прийнято рішення про створення з числа співробітників Уманського відділу поліції слідчо-оперативної групи, яка займалася цим кримінальним правопорушенням.

Незважаючи на те, що до Нового року залишалися лічені годин, було піднято практично весь особовий склад місцевої поліції, який розпочав проведення комплекс оперативно-пошукових заходів і вжиті заходи принесли позитивні результати. Протягом декількох годин копіткої роботи правоохоронці відшукали молодиків, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення. Ними виявились два брати 18 та 16 років, громадяни держави Ізраїль. Наразі тривають заходи по встановленню третьої особи, яка причетна до цього правопорушення.

Особам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. За вчинення таких дій передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані невідомі пошкодили гіпсове розп'яття Ісуса Христа.

  • Facebook