Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині повернули державі землі водного фонду на майже чотири мільйони гривень

 ...
На Черкащині повернули державі землі водного фонду на майже чотири мільйони гривеньfa.wikipedia.org

Прокуратура Черкаської області продовжує послідовні дії щодо захисту державних інтересів у частині збереження земель водного фонду та дотримання прав громадян на вільний доступ до водойм. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Черкаської області.

Так, Черкаським районним судом задоволено чергові позови прокуратури області щодо скасування державної реєстрації права приватної власності на 10-ти земельних ділянок водного фонду вартістю майже 3,7 млн. грн.

Нагадаємо, що прокуратурою області скеровано до суду низку позовів про визнання незаконним та скасування рішення Свидівоцької сільської ради, Черкаського району, яким безкоштовно громадянам передано у власність для ведення індивідуального дачного будівництва земельні ділянки водного фонду, розташовані на березі річки Дніпро. Попередньо ці землі віднесено до земель рекреаційного призначення з грубим порушенням порядку, встановленого земельним законодавством.

Як повідомляв сайт vikka.ua, сільській громаді на Черкащині повернули ділянку водного фонду вартістю понад два мільйони.

 

  • Facebook
>