Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські податківці викрили 6 злочинів у сфері держзакупівель

 ...
Черкаські податківці викрили 6 злочинів у сфері держзакупівель Vlasno.info

З початку року черкаських податківцями розпочато 6 кримінальних проваджень за фактами заволодіння бюджетними коштами відносно службових осіб підприємств – переможців державних закупівель. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Черкаській області.

Із отриманих такими підприємствами з бюджету майже 30 млн.грн., 18% оформлених робіт та послуг виявились фіктивними, що призвело до привласнення 5,34 млн. грн. державних коштів.

Так, у травні викрито переможця державних закупівель, що привласнив частину отриманих з бюджету коштів шляхом документального оформлення фіктивних угод із субпідрядниками. Сума завданих збитків склала 900 тисяч гривень, що наразі є предметом досудового розслідування.

Ще одне черкаське підприємство – переможець виконання будівельних робіт, перерахувало на рахунки підконтрольних юридичних осіб 532 тисячі гривень за роботи, які фактично не були виконані. Тривають слідчі дії.

Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, підприємця підозрюють у привласненні мільйона гривень під час ремонту вулично-дорожньої мережі в Черкасах.

  • Facebook