Новини
Архів новин
Оберіть дату

Діти з тубдиспансеру та неонатального центру Черкас потребують фінансової підтримки

 ...
Діти з тубдиспансеру та неонатального центру Черкас потребують фінансової підтримки zmist.pl.ua

Малюкам, які перебувають у тубдиспансері та неонатальному центрі у Черкасах потребують термінової допомоги небайдужих.

Про це у соцмережі повідомила місцева волонтерка Тамара Борисова.

Так, у тубдиспансері зараз перебувають троє маленьких братиків, які потребують допомоги найбільше. Вони нещодавно втратили батька, а мама й сама проходить лікування. Найменшому хлопчику лише три тижні. Грудне вигодовування просто неможливе. Тому, щоб швидше одужати та вижити, малюку потрібні харчові суміші для немовлят.

Окрім цього у новонародженого є ще два братики двох та п’яти років. Вони також проходять лікування і потребують теплих речей.

"Потрібно суміші "Нутрілон", "Малиш", дитяче харчування м'ясне, підгузки 1-2 розмір для найменшого та 4-5 розмір для середнього. Тапки і теплі носочки на 2 та 5 років", − зазначила волонтерка.

Хто має можливість допомогти речами, можна їх приносити до тубдиспансеру або дізнатися місце за номером телефону: 0639339095, Тома.

Номер картки для переказу коштів: 4149 4991 3212 3124

Також термінової допомоги потребують новонароджені у відділенні неонатології. Передчасно народжені дітки часто хворіють на жовтяницю і проходять фототерапію (гріються під лампами), щоб одужати.

Лампи часто виходять зі строю і процес одужання затягується. В кожному з шести наявних апаратів по 10 спеціальних ламп. Однак діток набагато більше. Для того, щоб апарати запрацювали на повну і діти швидше одужали, потрібно зібрати 6000 гривень.

Кошти чи одразу необхідні лампи можна передати, зателефонувавши за номером 0639339095, Тома чи у відділення неонатології.

Картка для переказу коштів: 4149 4991 3212 3124

Як повідомляв сайт vikka.ua, юнак, який потрапив під колеса автівки в Черкасах, потребує допомоги.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

  • Facebook