Новини
Архів новин
Оберіть дату

Наймолодша команда "Черкаських Мавп" розпочала підготовку до дебюту в лізі

 ...
Наймолодша команда "Черкаських Мавп" розпочала підготовку до дебюту в лізі mavpabasket.com

Гравці команди "Черкаські Мавпи" розпочали навчально-підготовчі збори перед своїм дебютним сезоном у юнацькій баскетбольній лізі. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Фізична підготовка юнаків 2007-го року народження зараз відбувається в парку Сосновий бір та на пляжі "Живчик".

Як розповів тренер Володимир Мірошник, під орудою якого працюють хлопці, навчально-підготовчі збори почалися 6 серпня. Зараз юнаки працюють на свіжому повітрі.

"Наша підготовка умовно поділяється на чотири періоди. Перший – це підготовчий, другий – основний, третій – передзмагальний, четвертий – власне, змагальний. Під час першого – ми працюємо на свіжому повітрі: один день - пляж, один день – парк. Серед занять це в основному кроси, спеціальні бігові вправи, загально фізична підготовка, спеціальна підготовка", - повідомив Володимир Мірошник.

Приблизно через тиждень юнаки почнуть чергувати заняття на свіжому повітрі із залом, працюючи 2 тренування в день. Спаринги та участь в товариських турнірах запланована на кінець вересня-початок жовтня. У планах команди взяти участь загалом в 10 турнірах перед початком сезону.

На четвертому етапі підготовки на юнаків чекає здача 6 контрольних нормативів по фізичній підготовці, які покажуть результат зборів. Зазначимо, що зараз до складу команди відібрано загалом 35 дітей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у команді "Черкаських Мавп" залишаються Скапінцев і Руслов.

 

  • Facebook