Новини
Архів новин
Оберіть дату

Терориста з Тальнівщини відмовляються хоронити у рідному селі

 ...
Терориста з Тальнівщини відмовляються хоронити у рідному селіReuters

10 серпня у зоні антитерористичної операції загинув 42-річний Олег Фурман із села Заліське Тальнівського району на Черкащині. Він воював на боці терористів. Про це пише видання "Gazeta.ua".

Мати загиблого Євдокія Фурман говорить, що син "розкаювався".

– Телефонував знайомим хлопцям, казав, що хоче перейти на сторону Української армії. Розчарувався в тих ополченцях, – пригадує жінка.

41-річний В'ячеслав Фурман про брата згадувати не хоче.

Кум Олега Віктор Тьопенко говорить, що він був найрозумнішим у школі.

– Ми обоє служили в Германії. Після армії він одружився у Тальному, я хрестив його дочку Яну. Потім вони переїхали до Кривого Рогу. Ой, де той Олег тільки не жив – у Львові, в Якутії. Останні 14 років – у Москві. Казав, що робив на якійсь фірмі. Він рідко приїжджав додому, але до мене завжди заходив. Востаннє був торік у жовтні. Як весною почалося, запитував: "Що у вас там коїться?" Я нормально все розказав, правду. Але російське телебачення зробило своє, – говорить Віктор.

За словами односельців, Олег навіть батьків агітував за свою Росію.

 – Він дуже любив гроші і не перебирав, як їх заробляти. Їздив по гарячих точках. У Придністров'ї – пронесло, в Чечні – пронесло, а в Україні – накрило. Бо це вже перебір – їздити і стріляти своїх, – говорить жінка, просить не називати її.

  • Facebook