Новини
Архів новин
Оберіть дату

Голову черкаського суду можуть притягнути до відповідальності за тиск на підлеглого у справі Фірташа

 ...
Голову черкаського суду можуть притягнути до відповідальності за тиск на підлеглого у справі Фірташа

27 червня Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) розглядатиме заяву судді Апеляційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка стосовно голови цього суду Володимира Бабенка. По це повідомляє Центр інформації про права людини.

"Розглядатиметься питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності за зверненням народного депутата України Соболєва Є.В., за заявою судді апеляційного суду Черкаської області Бондаренка С.І, за зверненнями народних депутатів України Гарбуза Ю.Г., Капліна С.М., Сугоняка О.Л.,Побера І.М., Горвата Р.І., Пацкана В.В., Іщейкіна К.Є., Ради суддів України, Коробки Ю.О., Маселка Р.А., Бондаренка С.І. стосовно голови та судді апеляційного суду Черкаської області Бабенка Володимира Миколайовича", – йдеться у повідомленні ВККС.

Раніше був оприлюднений аудіозапис, на якому Володимир Бабенко вимагав від судді Сергія Бондаренка прийняття неправосудного рішення у справі підприємства Дмитра Фірташа до вчительки Оксани Яшан про виселення її зі службового приміщення.

А коли той відмовився – зазнав систематичного тиску, погроз та дезорганізації його роботи. Суддя пережив підпал машини та чатування невідомих під його квартирою.

Суддя Сергій Бондаренко зауважує, що Рада суддів України не спромоглась захистити незалежність судді. Більше того, вона сфальсифікувала довідку комісії ради, яка приїздила з перевіркою організації роботи Апеляційного суду Черкаської області.

Як повідомляв сайт vikka.ua, суддя черкаського суду отримав у подарунок квартиру вартістю понад мільйон гривень.

  • Facebook