Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Що мені, в Сірка очі позичать?": черкаського мера розіграв журналіст (Відео)

 ...
"Що мені, в Сірка очі позичать?": черкаського мера розіграв журналіст (Відео)progolovne.ck.ua

"Виникла помилка, ми переплутали вас з мером Чернігова". З такою заявою зателефонував до Анатолія Бондаренка журналіст Валентин Чернявський. Розмова стосувалася номінації "Людина року-2019", на яку претендує мер Черкас.

Відповідне відео журналіст розмістив у соцмережі.

"Анатолій Васильович, вас турбує піар-менеджер проекту "Людина року" Плитка Сергій. Виникла помилка стосовно номінантів. Ми переплутали мера Черкас із мером Чернігова. Дуже схожі назви міст. І не знаємо, що робить", - розпочав розмову Валентин Чернявський.

На таку репліку мер Черкас задумався, а згодом відповів: "Ну як, що робити, допишіть мене в лауреати, якщо не знаєте, що робить. А то що ж мені тепер, в Сірка очі позичать перед людьми".

Опісля "Сергій Плитка" повідомив, що для обрання його кандидатури Бондаренко має доплатити "спонсорські", десь +- 2000.

"Та додамо, все, що треба. Кажіть, що робить. Давайте директор ваш мене набере і ми все вирішимо", - завершив розмову Анатолій Бондаренко.

Зазначимо, сьогодні, 20 січня, пресслужба Черкаської міської ради опублікувала новину про те, що мер Черкас став "Людиною року-2019". Ця інформація швидко поширилася мережею. Однак, як з’ясувалося згодом, він лише потрапив до трійки номінантів на це звання. Тому у міськраді швидко підправили інформацію.

Facebook / 18000: новини Черкас

Як повідомляв сайт vikka.ua, Верховний Суд поставив крапку у справі трирічної давнини на користь Радуцького.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>