Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині з каналізаційного колодязя зооволонтери витягли цуценя (ФОТО)

 ...
На Черкащині з каналізаційного колодязя зооволонтери витягли цуценя (ФОТО)В Контакте / Чотири лапи

У Золотоноші волонтери з команди "Чотири лапи" витягли зі старого каналізаційного колодязя цуценя. Бідолашне туди впало і, найімовірніше, просиділо в колодязі добу. Якби не волонтери, тварина могла б загинути, пише "Про все".

– Трапилося це неподалік від полігону, куди вивозять сміття. Яма була чимось закрита, але через сніг та дощі накриття зіпсувалось і тварина туди провалилася, – розповідає майстер благоустрою КП "Золотоніський водоканал" Юрій Марченко, який нині допомагає зооволонтерам.

Першими скавуління переляканої тварини почули працівники охорони полігону і повідомили про це волонтерам. Ті відразу кинулися на порятунок бідолахи.

– Яма виявилася не надто глибокою – десь до двох метрів, але вузькою. Тому один з волонтерів протиснувся у колодязь, а ми його страхували, – переповідає пан Юрій. – Так разом і врятували чотирилапого. Він до речі, схожий на Біма із фільму "Білий Бім Чорне вухо".

Цуцик, додає Юрій Марченко, взагалі не травмувався, лише був дуже наляканим. Як з’ясувалося, врятований бранець – бездомний і досі жив на полігоні. І якщо небайдужі люди його не заберуть, то буде жити там і надалі.

Контакти для тих, хто хоче забрати цуцика (098) 355-42-40 (Юрій).

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський притулок шукає домівку для красуні Леони.

  • Facebook