Новини
Архів новин
Оберіть дату

Жителька Звенигородки потрапила до лікарні через отруєння грибами

 ...
Жителька Звенигородки потрапила до лікарні через отруєння грибами Facebook / Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

21 травня жительку Звенигородки госпіталізували до терапевтичного відділення центральної районної лікарні з попереднім діагнозом "отруєння грибами середньої тяжкості". Про це інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Жінка 1981 року народження розповіла, що 16 травня повечеряла грибною стравою. Бабки та польські гриби вона збирала минулоріч у місцевому лісі. Підстав сумніватися у тому, що відварила та заморозила неїстівні гриби, не мала.

Зле відчула себе вже цього ж дня. У неї з’явилися нудота та блювота. Втім жінка не квапилася їхати до лікарні. Звернулася по допомогу лише через 5 днів, 21 травня, коли її стан суттєво погіршився – посилилася нудота, запаморочення.

Наразі потерпіла знаходиться під наглядом медиків. Її стан стабільний.

Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства нагадують: до харчового отруєння грибами призводить незнання відмінних властивостей їстівних та отруйних грибів.

Проте іноді навіть їстівні гриби можуть стати причиною отруєння. Це буває у тих випадках, коли збирають та вживають гриби старі, перезрілі або після тривалого їх зберігання.

Гриби належать до продуктів, які швидко псуються. Тому їх необхідно переробляти у день збору. Максимальний строк зберігання грибів не повинен перевищувати 24 години при температурі не вище 10°С. Це пов’язано з тим, що зрілі гриби є поживним середовищем для різноманітних мікроорганізмів, в тому числі хвороботворних.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під час пожежі в багатоповерхівці ледь не загинула черкащанка.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook