Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси мають шанс отримати фінансування на розвиток спорту

 ...
Черкаси мають шанс отримати фінансування на розвиток спортуrozhyshche.rayon.in.ua

Ще один шанс. Черкаси мають змогу розвивати спорт в місті. Цього року в державному бюджеті України передбачено 600 млн. грн. на три програми з розвитку спортивної інфраструктури. Про це повідомляє лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

Так, за словами обранця, 200 млн. грн. з державної казни мають виділити на будівництво палаців спорту, ще 200 млн. – на будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків та інші 200 млн. – на будівництво чи реконструкцію басейнів.

Нагадаємо, "Вільні демократи" просувають ідею зведення в Південно-Західному районі по вулиці О. Теліги концертно-спортивної арени на 3 тис. глядацьких місць. Однак торік Черкаси втратили свій шанс отримати з державного бюджету 27 млн. грн. на будівництво Палацу Спорту, весь процес загальмувався на етапі проектної документації. КП "Черкасінвестбуд" не заплатило за ПКД, відповідно проект не подали вчасно в Міністерство спорту. Черкаські кошти наприкінці року розподілили по інших містах.

"Ми втратили свій шанс в 2018 році, а разом і з ним 27 млн. грн. державних коштів. У Рівному вже будують Спортивну арену, у Хмельницькому у грудні підряднику вже перерахували 54 млн. грн. А Черкаси? Знову з обдертими залами, з підвалами замість нормальних приміщень, з надією. Вважаю, що Черкаси мають взяти свою частку грошей з кожної із програм", − зазначив вільнодемократівець.

І додав: його політична сила пропонує побудувати на березі Дніпра, в районі пляжу "Живчик" на ділянці площею понад 1,2 га мультифункціональні спортивні майданчики під відкритим небом для гри у пляжний футбол, волейбол, баскетбол і навіть міні-футбол. Відповідне рішення міською радою прийнято. Земельна ділянка відведена для КП "Будівельник". Потрібно лише подати на розгляд Кабінету Міністрів і Міністерства спорту відповідний проект з кошторисом.

"Навіть будучи в опозиції, ми намагаємося залучати кошти в розвиток спортивної інфраструктури. Якщо мер Бондаренко і його партія "Батьківщина" цього року "профукають" шанс отримати кошти з державного бюджету під розвиток спортивної інфраструктури, особисто йому це не пробачу. Він стане для мене злочинцем. І не тому, що його партійні функціонери "сіли" на бюджетні потоки, а через те, що він вбиває спорт", − зауважив Олександр Згіблов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, причини, чому Бондаренко здав черкаський спорт.

 

  • Facebook