Новини
Архів новин
Оберіть дату

Під ОВК у Смілі – хлопці у спортивному з посвідченнями місцевої преси (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Під ОВК у Смілі – хлопці у спортивному з посвідченнями місцевої преси (ФОТО, ВІДЕО)

Під приміщенням окружкому № 198 у місті Сміла стоять молодики у спортивному, схожі на тітушок. Фотографії чоловіків опублікував у своєму Facebook кандидат у нардепи по цьому округу Сергій Рудик.

"Щойно з-під ОВК № 198. На фото: "журналісти" "Сміла ТВ", яке належить відомому в вузьких колах покровителю ЗМІ Віктору Тимошенку", – підписав фотографії Рудик.

Кореспонденти vikka.ua зв'язалися із журналістом "Сміла-ТВ" Максимом Дубінським, який перебуває на місці події. Він підтвердив, що біля ОВК перебувають молодики.

– У цих молодиків справді є посвідчення громадських кореспондентів "Сміла ТВ". Вони суттєво різняться від того, що є в мене. Цих хлопців я не знаю, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, днями із ОВК № 198 зник голова окружкому. Разом із собою він взяв чотири протоколи ДВК. Опісля на двох дільницях було проведено перерахунок голосів.

Сьогодні начальник обласної міліції Владислав Пустовар заявив, що голова ОВК знайшовся.

На переконання представників Рудика, встановлення результатів свідомо затягується. Днями прихильники свободівцями пікетували ОВК з вимогою встановити результати виборів.

Попередньо на цьому окрузі з відривом у 500 голосів перемагає свободівець Сергій Рудик. На другому місці – самовисуванець Віктор Тимошенко.

Зараз триває заміна Центральною виборчою комісією членів ОВК.

Youtube/olga 16ua

  • Facebook
>