Новини
Архів новин
Оберіть дату

Масштабна пожежа: у промзоні Черкас палали шини (ФОТО)

 ...
Масштабна пожежа: у промзоні Черкас палали шини (ФОТО)Facebook / Костянтин Проценко

У Черкасах 23 квітня в районі проспекту Хіміків на відкритій території колишнього заводу Хімічного волокна сталося загорання старих автомобільних шин. Відповідні фото на сторінці у Facebook розмістив черкасець Роман Левченко.

Речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко повідомив сайту vikka.ua, що пожежа сталася на відкритому майданчику в районі промзони на проспекті Хіміків, де горять автомобільні шини. Повідомлення про пригоду надійшло рятувальникам о 15:55.

Фото: Карткові Черкаси

"На території колишньої першої черги заводу Хімічного волокна в районі проспекту Хіміків, працювало приватне підприємство по переробці старих автомобільних покришок. В технології переробки шин на важкі нафтопродукти, використовувалися саморобні ректифікаційні колони та легкогорючі розчинники. За попередньою інформацією, пожежа сталася через порушення технологічного процесу, зокрема, розгерметизацію однієї із ємностей з розчинником та його розливу на шини", – додав згодом Костянтин Проценко.

Facebook / Костянтин Проценко

За його словами, коли на місце події прибули перші пожежні розрахунки, площа пожежі становила 300 квадратних метрів і, через значний вилив розчинника швидко поширювалася. Для посилення угрупування рятувальних сил на місці події по Черкаському гарнізону було оголошено підвищений номер виклику. Загалом на боротьбу із вогнем до місця пожежі прибули 12 одиниць основної та спеціальної техніки. На бойових дільницях працювали 98 рятувальників, серед яких також були два відділення навчальної пожежної частини Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. 

Врешті рятувальникам вдалося зупинити поширення вогню на площі в 400 квадратних метрів, а також запобігти закипанню та розгерметизації 5-ти ємностей з нафтопродуктами, в яких зберігалося 25 кубічних метрів мастила.

Пожежу було локалізовано о 17:38, повністю ліквідовано о 17:45. На місці події працює дослідно-випробувальна лабораторія, а також мобільно-оперативна група Управління ДСНС.

Facebook / Костянтин Проценко

Як повідомляв сайт vikka.ua, у селі біля Черкас діти ледь не спалили господарську споруду.

  • Facebook