Новини
Архів новин
Оберіть дату

Любив шаурму і військові пісні: подробиці життя загиблого кіборга з Черкас

 ...
Любив шаурму і військові пісні: подробиці життя загиблого кіборга з Черкасfsyc.org

За кіборгом 34-річним В'ячеславом Тарасюком із Черкас справили дев'ятини. Чоловік помер у перший день лікування у госпіталі. В нього відірвався тромб. Про це пише Gazeta.ua.

"Напередодні В'ячеслав удома впав і зламав ногу, – розповідає друг – 48-річний Віктор Черниш. – Увечері до нього заїхав. Привіз шаурми, бо він дуже її любив. Уранці Славік поїхав у госпіталь. Коли в палату зайшов лікар, йому стало погано. Помер за три хвилини".

В'ячеслав Тарасюк народився в Бердянську Запорізької області. Вивчився на тракториста. Після служби в армії підписав контракт. Служив у спецпідрозділі СБУ "Альфа". Три роки тому звільнився з роботи. Добровольцем пішов в АТО. Після демобілізації зайнявся громадською діяльністю й волонтерством.

Побратим загиблого Сергій Очеретний розповідає, що познайомився із В’ячеславом у військкоматі у серпні 2014-го.

"Обоє прийшли записатись добровольцями. В’ячеслав був добрий, порядний і веселий. Любив розповідати анекдоти й жартувати. Не терпів брехунів і людей, які кидають слова на вітер. Швидко міг поставити на місце. Був сильний і витривалий. Через це з ним ніхто не скандалив", – каже Сергій.

Чоловіки разом пройшли Донецький аеропорт. В’ячеслав отримав осколкове поранення п'яти, та нікому про це не казав: "Я буду ще йти в СБУ служить, а там поранені не потрібні". Востаннє побратими бачилися на прем'єрі фільму "Кіборги" в Черкасах.

В'ячеслав був розлучений. Дітей не мав. У нього залишилися батьки й старша сестра Інна.

"Славік гарно грав на гітарі, – каже Віктор Черниш. – Часто співав пісню з фільму "Генерали піщаних кар'єрів". Любив також військові пісні".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у ще одного черкаського "кіборга" зупинилося серце.

  • Facebook