Новини
Архів новин
Оберіть дату

Геращенко обурена, що Олійника ніхто не "клеймить ганьбою"

 ...
Геращенко обурена, що Олійника ніхто не "клеймить ганьбою"Facebook/Iryna Gerashchenko

Народна депутатка від партії "УДАР", куратор Черкащини у Верховній раді від цієї політичної сили Ірина Геращенко вважає, що перевибори для України – правильний шлях для України.

Про це народна депутатка заявила у Facebook.

Вона здивована, що "знаних демократів" Кінаха і Хомутинника, як і їхні "дуже європейські і демократичні фракційні угрупування", ніхто "не клєйміт позором".

"Як на мене, з ними гидко перебувати в одній сесійній залі, не те, що в одній коаліціі. Так само як із династією табалових, і з таким собі сірим непримітним хлопом (сорі, не пам'ятаю прізвища), який зайшов у ВР у день, коли в Сергія Власенка відібрали мандат, склав присягу і навіть не привітався із БЮТом, що привів його до ВР – відразу побрів покірно до тодішньоі більшості. Їх прізвища ніхто всує чомусь не згадує. Як і Олійника чи, прости Господи, Олену Б, які разом з друзями увійшли до групи курченка в цьому парламенті і щомісяця отримують непогану зарплату в конвертах за обгажування України", – обурилася народна депутатка.

"Невже ця Рада має право на існування, друзі? Мовчу про 16 січня. Про інші страшні речі... Все правильно. Тільки перевибори. А хто прийде – це вже як народ вирішить, він в нас мудрий", – підсумувала Геращенко.

  • Facebook