Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська собака-"даішниця" зі скандалом отримала новий дім та сім’ю (ФОТО)

 ...
Черкаська собака-"даішниця" зі скандалом отримала новий дім та сім’ю (ФОТО)Facebook / Ірина Сабалдаш

Відома черкаська собачка, яка в одному з мікрорайонів Черкас "патрулювала" дорогу отримала нову родину. Проте відпускати тваринку до нових господарів хотіли не всі. Про це на сторінці спільноти "Допоможемо тваринам разом" у Facebook повідомила волонтерка Ірина Сабалдаш.

Деякі з жителів мікрорайону поставились до звістки про те, що собаку хочуть забрати до нової домівки поставились добре. Навіть дякували за те, що нарешті старенька буде в безпеці.

Проте були й ті, хто виступив категорично проти.

"Одна жінка підскочила вже в момент, коли Муху Андрій посадив у машину і таке почала творити. Ми їй намагалися пояснити, показати на ноутбуці в яких умовах вона тепер буде жити. Зверталися до співчуття, говорили що вона може тут загинути", − повідомила Ірина Сабалдаш.

Заклики відпустити собачку з новим господарем не допомогли і біля них зібрався цілий натовп людей, які кричали, щоб тварину лишити в спокої.

"Андрій ледве вискочив звідти. Пізніше мені зателефонувала жінка, ми з нею поговорили, дуже добре і по-доброму розлучилися. Я дуже сподіваюся що на цьому все погане і закінчиться",− зазначила волонтерка.

Жінка повідомила, що зараз собачка знаходиться в новому будинку, де в неї є власна будка, яку вона вже встигла полюбити.

Як повідомляв сайт vikka.ua, собака-"даішниця" з Черкас стала зіркою телевізійного шоу

  • Facebook