Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах перевізники зійшли з маршрутів, влада шукає автобуси в інших містах

 ...
У Черкасах перевізники зійшли з маршрутів, влада шукає автобуси в інших містахagropravda.com

27 лютого перевізники Черкас без оголошення зійшли з маршрутів. Своєрідний страйк автобусники оголосили, вимагаючи підняти вартість проїзду з 4 до 5 грн, передає кореспондент vikka.ua.

За словами заступника міського голови Ігоря Волошина, це попереджувальний страйк, який триватиме 1,5 години. Проте жодних листів і заяв від перевізників не надходило.

Чиновники на брифінгу назвали такі дії автобусників цинізмом, адже ті без попередження зійшли з маршрутів. Наразі тисячі черкащан вимушені стояти в мороз на зупинках. Щоб врятувати ситуацію, КП "Черкасиелектротранс" випускає додаткові тролейбуси на маршрути.

За словами заступника міського голови Юрія Ботнара, зараз ведуться перемовини з перевізниками з інших міст, щоб вони вийшли на маршрути. Також він додав, що у разі, якщо сьогодні перевізники припинять обслуговувати свої маршрути, з ними буде розірвано угоди без права на їх переукладання в майбутньому. 

"Я переконаний, що перевізники прийдуть на перемовини. Здоровий глузд переможе. І таких ситуацій більше не повториться", – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вартість проїзду в черкаських маршрутках залишається без змін.

  • Facebook
>