Новини
Архів новин
Оберіть дату

Міжнародну трасу збираються ремонтувати на Черкащині (ФОТО)

 ...
Міжнародну трасу збираються ремонтувати на Черкащині (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автомобільній дорозі міжнародного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христиніському районі тривають підготовчі роботи до початку реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Після отримання всіх необхідних дозвільних документів, ведуться роботи з влаштування тимчасової об’їзної дороги з асфальтобетонним покриттям. Також ведуться роботи із перенесення комунікацій та влаштування тимчасового залізничного переїзду зі шлагбаумом та семафором.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу рух штучною спорудою для усіх видів транспорту буде закрито. Але поряд буде влаштовано тимчасову об’їзну дорогу. На автодорозі М-12 облаштують необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху. Демонтажні роботи на шляхопроводі розпочнуться тільки після завершення будівництва тимчасової об’їзної дороги.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Жашківщині продовжують ремонтувати дорогу державного значення.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>