Новини
Архів новин
Оберіть дату

Під Черкаською ОДА активісти палили шини, вимагаючи звільнити учасників блокади Донбасу (ФОТО)

 ...
Під Черкаською ОДА активісти палили шини, вимагаючи звільнити учасників блокади Донбасу (ФОТО)Facebook / Національний альянс – Черкаси

Протестну акцію біля будівлі Черкаської обласної державної адміністрації влаштували у ніч на 14 березня місцеві активісти. На Соборній площі вони запалили шини і дрова, вимагаючи звільнити затриманих під час розгону учасників торгової блокади в Донецькій області. Про це йдеться на сторінці "Національний альянс – Черкаси" у Facebook.

Участь в акції взяли представники кількох громадських організацій. Вони запевнили, що їхній протест, який відбувався одночасно і в інших містах України, – це лише початок більш розлогих протестних дій. Так, 14 березня активісти збираються знову вийти на протест проти дій СБУ та спецпідрозділів поліції.

Зазначимо, що хвиля протестів з вимогою звільнити затриманих учасників блокади Донбасу та покарати винних у їх силовому розгоні відбулася у різних містах України. Зокрема у Києві на Майдані Незалежності зібралися кількасот людей, які згодом перейшли до Адміністрації Президента. А в Луцьку протестувальники захопили будівлю Волинської ОДА. Там, крім основних вимог, прозвучали вимоги звільнити главу МВС Арсена Авакова та главу Нацполіції в Донецькій області В'ячеслава Аброськіна. Також до будівель ОДА мітингувальники зайшли у Рівному та Чернівцях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські активісти блокували трасу, протестуючи проти перевантаження вантажівок, які розбивають дороги. 

  • Facebook