Новини
Архів новин
Оберіть дату

21-річний черкащанин, що загинув в АТО, мріяв працювати в СБУ

 ...
21-річний черкащанин, що загинув в АТО, мріяв працювати в СБУДзвін

21-річний Віктор Єрьоменко з села Білозір’я Черкаського району, який загинув в АТО, пройшов Революцію Гідності та мріяв піти працювати в СБУ. Про це пише видання "Дзвін".

Боєць Національної гвардії виріс без батьків, у злиднях. Виховала хлопця його бабуся. Про це розповіла голова облради і односельчанка загиблого героя, Валентина Коваленко.

– Позавчора був похорон у Білозір’ї.  Ховали нашого бійця Віктора Єрьоменка. Хлопець – сирота (матір позбавили батьківських прав), його виховувала бабуся, – розповіла Валентина Коваленко. – З перших днів був на Майдані. Його виключили із Тальнівського будівельного технікуму, бо з ним "не було контакту". Але він пройшов Революцію Гідності, весь час стояв на Майдані. Побув удома два тижні – і пішов воювати.

В інтерв’ю виданню "Фокус" ще влітку він розповів про свої плани на мирне життя.

"Якщо з’явиться можливість відпочити, я б поїхав з дівчиною на 3-4 дні на Дніпро з наметом. Краще нічого й бути не може. Адже я вже півроку на війні, якщо рахувати Майдан. Тільки кілька разів додому їздив. Після війни хочу піти працювати в органи, краще всього в СБУ. Хлопцям іноді дзвонять знайомі, пропонують таку роботу. Ви напишіть, що я хотів би в СБУ, може, і мені подзвонять. Адже там, напевно, потрібні люди, які не продаються", – говорив хлопець

  • Facebook