Новини
Архів новин
Оберіть дату

У військкоматі поки не знають, скільки чоловіків мобілізують із Черкащини (ВІДЕО)

 ...
У військкоматі поки не знають, скільки чоловіків мобілізують із Черкащини (ВІДЕО)vikka.ua

Призовний вік для офіцерів запасу насамперед збільшено для того, щоб не відмовляти добровольцям, які раніше не могли захищати свою державу через попередні законодавчі норми. Зараз до військкоматів щодня звертаються близько десяти-п’ятнадцяти добровольців. Про це в коментарі vikka.ua повідомляє обласний військовий комісар Євген Курбет.

– Для підвищення бойової готовності Збройних сил України розпочнуть доукопмлетування військових частин – точну кількість військових визначить генеральний штаб. Під цей призов підлягають військовозобов’язані, які мають певний рівень підготовки та відповідний стан здоров’я. Про зміни в законодавстві повідомлятимуть у ЗМІ й усі військовозобов’язані мають з’явитися до військових комісаріатів та уточнити військово-облікові документи, – говорить комісар.

У військкоматі додають: не всі призвані чоловіки потрапляють в зону АТО. Зараз українській армії  потрібні люди, які мають працювати над забезпеченням тих бійців, які на передовій. Участь в антитерористичній операції братимуть спеціально підготовлені військові із визначених частин.

  • Facebook