Новини
Архів новин
Оберіть дату

Богдан публічно відповів на претензію Зеленського про розкол у команді

 ...
Богдан публічно відповів на претензію Зеленського про розкол у команді

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан відповів на претензію Володимира Зеленського про розкол у його команді.

На своїй сторінці у Facebook він звинуватив главу держави в тому, що той "кидає країну в хаос", пише "Обозреватель".

"Про позбавлення мене влади – так я Вам вдячний, тому що моє ім'я не буде мати відношення до хаосу, в який Ви кидаєте країну. Дозвольте мені нагадати одну нашу з Вами домовленість – я пообіцяв, що буду поруч із вами чесно працювати, до того моменту, поки мені не дозволите піти. Оскільки я йшов не за посадами, а за реалізацією мрії. І я багато зробив за пів року. Ми з Вами і командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу в країні, яку Ви за чотири місяці перетворили на посміховисько", – зазначив Богдан.

Колишній глава ОП також заявив, що у нього є дуже "чутливі для Зеленського і України знання", але він "залишиться порядною людиною".

"Мені щиро шкода, що наші мрії про країну щасливих людей, де немає корупції, Ви проміняли на теплу ванну для себе і дешеві примхи непрофесійних і самозакоханих людей, які Вами маніпулюють", – додав Богдан.

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи та витрати за 2019 рік.

  • Facebook
>