Новини
Архів новин
Оберіть дату

Лісівники створили на Черкащині екопросвітницьку стежку (ФОТО)

 ...
Лісівники створили на Черкащині екопросвітницьку стежку (ФОТО) lis-ck.gov.ua

Цієї весни у лісовому масиві ДП "Корсунь-Шевченківське лісове господарство" з’явилася екологічна стежка "Скарби природи", яка знаходиться на території Виграївського лісництва, у кварталі 25. За словами лісівників, вона відкриє усім відвідувачам двері у цікавий і таємничий світ лісового життя. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головна мета екологічної стежки – це виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності природи, поширення знань про довкілля та формування екоорієнтованих умінь та навичок.

Стежка "Скарби природи" проходить по унікальному лісовому масиву вздовж річки Рось, поблизу якої знайдено осередки прадавньої Трипільської культури. Маршрут починається біля найстарішої школи Корсунь-Шевченківського краю та проходить через квіткові галявини, дубовий гай, водойму "Черепашиний рай" і закінчується біля ставу, оточеного мішаним лісом.

Проклали еколого-просвітницьку стежку, обладнавши 10 видових пунктів-зупинок, корсунь-шевченківські лісівники, а от проводити тут пізнавальні заходи буде інформаційно-просвітницький центр "Екологічна варта". Загалом протяжність стежки 4 км, упродовж яких педагоги та лісівники знайомитимуть відвідувачів із місцевою флорою та фауною.

Як повідомляв сайт vikka.ua, аграрії Черкащини завершують посів ярих зернових та зернобобових культур.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>