Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суд відмовив Радуцькому у задоволенні позову проти Бондаренка

 ...
Суд відмовив Радуцькому у задоволенні позову проти Бондаренка

Після тривалого розгляду справи Соснівський районний суд Черкас 21 листопада відмовив у задоволенні позову секретаря міськради Олександра Радуцького проти міського голови Анатолія Бондаренка, передає кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, позов стосувався розпорядження міського голови, яким він заборонив скликати Радуцькому сесії без його участі на період відпустки.

У виступі захисник міського голови Олександр Мазур зазначив, що секретар міськради не позбавлений права скликати сесії у випадках, передбачених законом.

"Секретар міської ради виконує обов’язки міського голови виключно в таких випадках: у разі звільнення з посади міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень, його смерті, у разі неможливості здійснення ним його повноважень", – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Тим часом Олександр Радуцький наголошував, що своїм розпорядженням міський голова порушив закон про місцеве самоврядування, обмеживши його повноваження.

Врешті, суддя виніс рішення відмовити у задоволенні позову. Секретар міськради заявив, що подаватиме на таке рішення апеляцію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Радуцькому в суді підкинули долари.

  • Facebook