Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська влада збирається закупити у лікарню китайський ангіограф, – активіст

 ...
Черкаська влада збирається закупити у лікарню китайський ангіограф, – активістnewstula.ru

Made in China...Третій міській лікарні черкаські владці планують закупити китайський ангіограф. Таке припущення оприлюднив місцевий активіст Сергій Костенко у Facebook.

Він наголосив: місцеві жителі хотіли якісного обладнання і наполягали на європейському чи відомому у світі виробнику. Та у мерії не врахували бажання громади.

Тендер на закупівлю закінчився, проте його результати ще не оголошені. Серед трьох виробників-учасників – два китайських. Активіст переконаний, саме на когось із них влада і витратить 24 мільйони гривень, виділених на закупівлю обладнання. До слова, один із претенентів, – ТОВ "Здраво" зі столиці. Яке вже кілька раз перемагало в закупівлях і постачало медичне обладнання для Черкас. Саме із Китаю.

Зазначимо, це майже вдвічі дорожче за минулорічну пропозицію. У грудні 2018 року депутати не виділили на ангіограф 14 мільйонів через те, що у тендері переміг постачальник, добросовісність якого викликала питання. Антимонопольний комітет тоді заборонив Черкасам "заточувати" тендерні вимоги лише під одного - китайського виробника.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Антимонопольний комітет заборонив черкаській лікарні "заточувати" тендер під одного виробника.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>