Новини
Архів новин
Оберіть дату

Апеляційний суд не став на бік смілянського "ВодГео"

 ...
Апеляційний суд не став на бік смілянського "ВодГео"dyvys.info

Шостий апеляційний адміністративний суд 27 лютого 2019 року підтвердив рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду зворотних стічних вод в річку Тясмин з перевищенням ГДС. Про це інформує начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

КП "ВодГео" міста Сміла, не погоджуючись із рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2018 року про обмеження скиду, звернулося із апеляційною скаргою, в якій просило скасувати рішення та прийняти нове, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити в повному обсязі.

Проте Шостий апеляційний адміністративний підтвердив законність і обґрунтованість рішення Черкаського окружного адмінсуду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Тясмин КП "ВодГео".

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області неодноразово проводились перевірки КП "ВодГео", під час яких фіксувались факти невиконання вимог дотримання умов скидання зворотних вод в р. Тясмин.

Комунальне підприємство систематично проводило діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме здійснювало скид зворотних стічних вод з перевищенням ГДС по азоту амонійному, завислим речовинам, ХСК, БСК5, нітритам та фосфатам, що є порушенням ст.ст. 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Держекоінспекція, захищаючи інтереси держави, звернулась до суду щодо застосування заходів реагування та отримала позитивний результат.

Постанова суду набрала законної сили з дати її прийняття, а тому на даний час рішення суду щодо обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Тясмин КП "ВодГео" вже дійсне.

Як повідомляв сайт vikka.ua, золотоніським комунальникам обмежили скид нечистот у річку.

  • Facebook